EIERBECHER hoch
Beschreibung
EIERBECHER hoch.
Original Bunzlauer Keramik. Geometrische Muster VINTAGE-Stil. Pfauen Augen in verschiedenen Blautönen. Kobaltblauer (dunkelblauer) Rand.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Produktparameter
| Durchmesser | 5 cm |
| Innendurchmesser | 3.8 cm |
| Höhe | 6 cm |
| Gewicht 1 Stck. | 90 g |
| ~ | ~ |
| Spülmaschine | Ja |
| Backofen | Ja |
| Mikrowelle | Ja |
| ~ | ~ |
| Handbemalt | Ja |
| Designerin | Irena Maczka |
| Dekor No. | 2148 |
