CZAJNIK do herbaty Imbryk Dzbanek 1800 ml z podgrzewaczem
Produkty w zestawie
Aby dodać zestaw do koszyka, wybierz wymagane warianty dla każdego z produktów.
Podgrzewacz 15 cm z łyżeczką tealight - do czajnika 1.2 l lub 1.8 l
zobacz galerię (5)
Producent: Ceramika Artystyczna Bolesławiec
Ilość w zestawie: 1 szt.
Cena poza zestawem 133,43 zł
Taniej w zestawie!Podgrzewacz 15 cm - do czajnika z sitkiem E21- 1.2 l lub czajnika 444 - 1.8 l z łyżeczką do tealight.
Wzór KWIATOWY w kolorach - granatowym i białym. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE. Łyżeczka - łopatka do TEALIGHT w zestawie.
Projektantka dekoracji: Teresa Liana.
CZAJNIK do herbaty Imbryk Dzbanek 1.8 l
zobacz galerię (4)
Producent: Ceramika Artystyczna Bolesławiec
Ilość w zestawie: 1 szt.
Cena poza zestawem 211,71 zł
Taniej w zestawie!CZAJNIK do herbaty Imbryk 1.8 l - Dzbanek.
Wzór KWIATOWY w kolorach - granatowym i białym. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Projektantka dekoracji: Teresa Liana.
Opis
CZAJNIK do herbaty Imbryk Dzbanek 1.8 l - z podgrzewaczem i łyżeczką do tealight.
Wzór KWIATOWY w kolorach - granatowym i białym. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Pojemność | 1 800 ml |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość maksymalna | 29 cm |
| Średnica maksymalna | 18 cm |
| Średnica wlewu | 11.5 cm |
| Waga 1 szt. | 1 350 g |
| Wysokość podgrzewacza | 8 cm |
| Średnica podgrzewacza | 15 cm |
| Waga podgrzewacza | 680 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Teresa Liana |
| Dekoracja nr | 2341 |
