DZBANEK do wody do soku WAZON 1.25 l
Opis
Dzbanek do wody Dzbanek do soku 1250 ml - Wazon.
Wzór KWIATOWY w kolorach: zielonym i niebieskim. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Pojemność | 1 250 ml |
| Wysokość | 19.5 cm |
| Średnica | 9 cm |
| Średnica maksymalna | 13 cm |
| Szerokość maksymalna | 21 cm |
| Waga 1 szt. | 950 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Teresa Liana |
| Dekoracja nr | 1534 |
