Figurka ZAJĄCZEK
Opis
Figurka ZAJĄCZEK.
Wzór klasyczny - pasek białych serc na granatowym tle oraz drobne kropki i spirale w kolorze granatowym. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Wysokość | 8.8 cm |
| Długość | 7.5 cm |
| Szerokość | 4 cm |
| Waga 1 szt. | 65 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Maria Ciszewska |
| Dekoracja nr | 0375M |
