KUBEK 250 ml
Opis
KUBEK 250 ml Kubki do herbaty do kawy.
Wzór UNIKATOWY z kwiatami w kolorze pomarańczowym. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Pojemność | 250 ml |
| Średnica | 7.5 cm |
| Wysokość | 9.5 cm |
| Waga 1 szt. | 330 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektant dekoracji | Jacek Chyła |
| Dekoracja nr | U0408B |
