KUBEK czeski baryłka Bolesławiec 220 ml
Opis
KUBEK czeski 220 ml Kubek baryłka.
Wzór UNIKATOWY. Czerwień. Ornament w drobne kwadraty. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Pojemność | 220 ml |
| Średnica | 7.5 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Waga 1 szt. | 290 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Maria Starzyk |
| Dekoracja nr | U4750 |
