KUBEK czeski baryłka 220 ml MIKOŁAJ
Opis
Talerzyk deserowy Talerzyk do ciasta ø 16 cm - Talerzyk. Śnieżynki.
Wzór UNIKATOWY świąteczny. Gwiazdki, sanki, świerki, i motyw zapakowanych prezentów w odcieniach niebieskiego i zieleni. Machający czerwony Mikołaj. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Pojemność | 220 ml |
| Średnica | 7.5 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Waga 1 szt. | 290 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Maria Starzyk |
| Dekoracja nr | U5174 |
