MISECZKA okrągła 12 cm
Opis
MISECZKA okrągła ø 12 cm
Ceramika Bolesławiec - HANDMADE. Wzór kwiatowy z dominującymi kolorami: czerwonym i białym. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Średnica | 12 cm |
| Wysokość | 5.5 cm |
| Pojemność | 290 ml |
| Waga 1 szt. | 300 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Teresa Liana |
| Dekoracja nr | 2352 |
