Miska do zupy Miska do musli 17 cm TULIPANY
Opis
MISKA do zupy Miska do musli ø 17 cm Miska do sałatek.
Wzór Unikatowy - czerwone i koralowe tulipany związane granatową kokardą pośród zielonych liści i delikatnych roślinnych ornamentów. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Średnica | 17 cm |
| Pojemność | 450 ml |
| Wysokość | 5.5 cm |
| Waga 1 szt. | 530 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Maryla Iwicka |
| Dekoracja nr | U3056 |
