Miska dla psa 21 cm
Opis
MISKA dla psa ø 21 cm - Ceramika Bolesławiec.
Wyjątkowy psi motyw – czarne jamniki, teriery i niebieskie kości. Idealny dla miłośników psów. Delikatne jasnoniebieskie ornamentowe wykończenie. Ceramika Bolesławiec - handmade.
Ceramika zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Pojemność | 650 ml |
| Średnica maksymalna | 21 cm |
| Średnica minimalna | 17.5 cm |
| Wysokość | 7.5 cm |
| Waga 1 szt. | 1100 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Maria Starzyk |
| Dekoracja nr | 2680 |
