Naczynie do ZAPIEKANIA Forma do ciasta 34.5 cm KROPKI
Opis
Naczynie do ZAPIEKANIA Naczynie żaroodporne Forma do ciasta 34.5 x 23.5 cm Półmisek.
Wzór UNIKATOWY. Białe kropki na tle w kolorze granatowym. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Długość | 34.5 cm |
| Szerokość | 23.5 cm |
| Wysokość | 6.5 cm |
| Pojemność | 2 700 ml |
| Waga 1 szt. | 2250 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
