Naczynie do ZAPIEKANIA Półmisek 28 cm SIKORKI
Opis
Naczynie do ZAPIEKANIA Półmisek 28 x 20.5 cm Naczynie żaroodporne.
Wzór: niebieski ptak, sikorka, siedzący na gałązce. Wzór w odcieniach niebieskiego. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Długość | 28 cm |
| Szerokość | 20.5 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Waga 1 szt. | 1100 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantki dekoracji | Maria Starzyk, Wirginia Cebrowska |
| Dekoracja nr | 2679 |
