Naczynie do zapiekania KURA
Opis
KURA Naczynie do zapiekania Naczynie żaroodporne 24 cm Miska.
Wzór UNIKATOWY, zwierzęcy. Czerwony i żółty kogut i roślinny wzór z niebieskim dzwonkiem pomiędzy. Ornament w kolorach czarnym, zielonym i niebieskim. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Pojemność | 2 000 ml |
| Długość całkowita | 23.5 cm |
| Długość wewnętrzna | 19.5 cm |
| Szerokość całkowita | 20 cm |
| Szerokość wewnętrzna | 16 cm |
| Wysokość całkowita | 20.5 cm |
| Wysokość spodu | 6.5 cm |
| Waga spodu | 0.85 kg |
| Waga 1 szt. | 1.85 kg |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Monika Kuczyńska |
| Dekoracja nr | U2663 |
