Ozdoba na choinkę Zawieszka SERCE ŚNIEŻYNKI
Opis
Ozdoba na choinkę Zawieszka SERCE.
Wzór zimowy z płatkami śniegu w odcieniach bieli i szarego. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Ceramika zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Wysokość | 6.5 cm |
| Szerokość | 6.5 cm |
| Grubość | 0.3 cm |
| Waga 1 szt. | 35 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Teresa Liana |
| Dekoracja nr | 2712 |
