Pojemnik na mydło w płynie Dozownik 0.35 l
Opis
Pojemnik na mydło w płynie 350 ml DOZOWNIK.
Wzór UNIKATOWY - wzór serce. Różnokolorowe serca na granatowym tle. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Pojemność | 350 ml |
| Średnica | 6 cm |
| Wysokość całkowita | 19 cm |
| Wysokość pojemnika | 15 cm |
| Waga 1 szt. | 320 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Teresa Liana |
| Dekoracja nr | U4835 |
