Półmisek Dwojak Miska Pojemnik 25 cm
Opis
Półmisek dzielony Dwojak Miska 25 cm Pojemnik.
Wzór ORNAMENTOWY w kolorze granatowym. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Długość | 25 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Wysokość | 4.5 cm |
| Pojemność | 2 x 230 ml |
| Waga 1 szt. | 660 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Krystyna Dacyszyn |
| Dekoracja nr | 1548 |
