Półmisek owalny 34.5 cm
Opis
Półmisek owalny 34.5 x 23 cm
Ceramika Bolesławiec - HANDMADE. Wzór KLASYCZNY w stylu VINTAGE w kolorach błękitu, zieleni i brązu. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym.
Ceramika zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Długość | 34.5 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Waga 1 szt. | 1150 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Dekoracja | MUZEALNA |
| Dekoracja nr | 0054 |
