Foremka do ciasta SERCE 15 cm
Opis
Foremka do ciasta SERCE 15 cm.
Wzór KLASYCZNY w stylu VINTAGE. Białe serca na granatowym tle. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Długość maksymalna | 15 cm |
| Szerokość maksymalna | 15.5 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Pojemność | 520 ml |
| Waga 1 szt. | 460 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Maria Ciszewska |
| Dekoracja nr | 0375J |
