Serwetnik Pojemnik do serwetek Gile
Opis
Serwetnik Pojemnik do serwetek.
Wzór Unikatowy. Ptaki Gile na gałęzi zimą. Liście i owoce golterii oraz gwiazdki. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Wysokość | 9.5 cm |
| Szerokość maksymalna | 7 cm |
| Długość maksymalna | 9.5 cm |
| Waga 1 szt. | 410 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Maria Starzyk |
| Dekoracja nr | U5179 |
