TALERZ obiadowy głęboki MISKA 21 cm
Opis
TALERZ obiadowy głęboki MISKA 21 cm.
Wzór UNIKATOWY w stylu klasycznym. Delikatne kropki na czerwonym tle. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Średnica | 21 cm |
| Pojemność | 570 ml |
| Wysokość | 4.5 cm |
| Waga 1 szt. | 580 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Maria Ciszewska |
| Dekoracja nr | U9971 |
