CZAJNIK do herbaty Imbryk 400 ml z podgrzewaczem
Opis
CZAJNIK do herbaty Imbryk Dzbanek 400 ml z podgrzewaczem.
Wzór UNIKATOWY w stylu klasycznym. Delikatne kropki na granatowym tle. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Pojemność czajnika | 350 ml |
| Wysokość całkowita | 16 cm |
| Szerokość maksymalna | 17 cm |
| Wysokość czajnika | 11 cm |
| Średnica maksymalna | 10 cm |
| Średnica wlewu | 7 cm |
| Waga czajnika | 380 g |
| Wysokość podgrzewacza | 5.5 cm |
| Średnica podgrzewacza | 10.5 cm |
| Waga podgrzewacza | 260 g |
| Waga 1 szt. | 640 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Maria Ciszewska |
| Dekoracja nr | U1123 |
