CZAJNIK do herbaty Imbryk 900 ml
towar niedostępny
dodaj do listy życzeń
Opis
CZAJNIK do herbaty Imbryk 900 ml Dzbanek.
Produkt przeceniony. Posiada zaszkliwioną wadę na przykrywce, widoczną na zdjęciu.
Ceramika Bolesławiec - HANDMADE. Wzór KWIATOWY w kolorze błekitnym. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Pojemność | 900 ml |
| Wysokość | 13.5 cm |
| Szerokość maksymalna | 21.5 cm |
| Średnica maksymalna | 13 cm |
| Średnica wlewu | 9 cm |
| Waga 1 szt. | 690 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Teresa Liana |
| Dekoracja nr | 1532 |
