Cukiernica 200 ml
Opis
Cukiernica 200 ml Pojemnik.
Wzór UNIKATOWY w stylu Surrealistycznym. Różnokolorowe wzory geometryczne nawiązujące do cyklu "Konstelacje" Joan Miro. Ceramika Bolesławiec - Handmade.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Pojemność | 200 ml |
| Wysokość | 10.5 cm |
| Średnica | 6 cm |
| Średnica maksymalna | 9.5 cm |
| Waga 1 szt. | 280 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Teresa Liana |
| Dekoracja nr | U4882 |
