KUBEK 170 ml
towar niedostępny
dodaj do listy życzeń
Opis
KUBEK 170 ml - Kubki do herbaty do kawy.
Produkt przeceniony. Ma trochę inny, ale podobny kształt (C79), widoczny na zdjęciu. Produkt jest w 2 gatunku.
Dekoracja KOGUTY. Wzór UNIKATOWY. Zielony, czerwony i żółty kogut. Roślinny ornament w odcieniach zieleni. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Pojemność | 170 ml |
| Średnica | 8 cm |
| Wysokość | 6.5 cm |
| Waga 1 szt. | 240 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Monika Kuczyńska |
| Dekoracja nr | U4760 |
