KUBEK czeski 330 ml
Opis
KUBEK czeski 330 ml Kubek baryłka.
Wzór roślinny w żywych kolorach jesieni - w tym żółtym i brązowym. Przekwitły kwiat o czerwonym pąku i dwóch błękitnych płatkach. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - Handmade.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Pojemność | 330 ml |
| Średnica | 8.5 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga 1 szt. | 360 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektant dekoracji | Jacek Chyła |
| Dekoracja nr | 2364 |
