MISECZKA Jabłko - 8 cm
Opis
MISECZKA Jabłko - 8 cm - Ceramika Bolesławiec
Wzór kwiatowy w dominującym kolorze szaroniebieskim. Wykończenie obrzeża w kolorze jasnoszarym.
Ceramika zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Szerokość | 8 cm |
| Długość | 8.5 cm |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Waga 1 szt. | 150 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Maria Starzyk |
| Dekoracja nr | 2343 |
