Maselniczka Pojemnik na masło 14 cm
Opis
Maselniczka Pojemnik na masło 14 x 10 cm
Ceramika Bolesławiec - Handmade. Wzór KLASYCZNY w kolorze granatowym. Wykończenie obrzeża w kolorze biało-kremowym (naturalny kolor wypalania).
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Długość | 14 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga 1 szt. | 640 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Krystyna Dacyszyn |
| Dekoracja nr | 1294 |
