Miska prostokątna SALATERKA 31 x 26 cm
Opis
MISKA prostokątna SALATERKA 31 x 26 cm Miska do sałatek.
Ceramika Bolesławiec - HANDMADE. Wzór w stylu VINTAGE. Drobne kropki w kolorze granatowym. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Długość | 31 cm |
| Szerokość | 26 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Pojemność | 2500 ml |
| Waga 1 szt. | 1450 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Anna Pasierbiewicz |
| Dekoracja nr | 000A2 |
