Naczynie do ZAPIEKANIA Półmisek 25 cm
Opis
Naczynie do ZAPIEKANIA Forma do ciasta Półmisek - 25 x 19 cm
Ceramika Bolesławiec - HANDMADE. Wzór w stylu VINTAGE. Drobne kropki w kolorze granatowym. Wykończenie obrzeża w kolorze kremowym (naturalny kolor wypalania).
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Długość | 25 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Waga 1 szt. | 1400 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektant dekoracji | Bronisław Wolanin |
| Dekoracja nr | 0061A |
