CZAJNIK do herbaty IMBRYK 0.4 l CHOINKI
Opis
CZAJNIK do herbaty IMBRYK 400 ml
Wzór świąteczny w stylu vintage w kolorach błękitu z choinką, gwiazdkami i śniegiem. Geometryczny wzór kółka i brązowy płot. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Pojemność | 400 ml |
| Wysokość | 12.5 cm |
| Szerokość maksymalna | 19 cm |
| Średnica maksymalna | 9.5 cm |
| Średnica wlewu | 7.5 cm |
| Waga 1 szt. | 480 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektant dekoracji | Jacek Chyła |
| Dekoracja nr | 0340 |
