MISKA owalna Naczynie do zapiekania 24 cm CHOINKI
Opis
MISKA owalna Miska do sałatek Miska na owoce Naczynie do zapiekania 24 x 16 cm - Naczynie żaroodporne. CHOINKI.
Wzór świąteczny w stylu vintage w kolorach błękitu z choinką, gwiazdkami i śniegiem. Geometryczny wzór kółka i brązowy płot. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Długość | 24 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Pojemność | 1050 ml |
| Waga 1 szt. | 700 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektant dekoracji | Jacek Chyła |
| Dekoracja nr | 0340 |
