KUBEK 400 ml z sitkiem i przykrywką do parzenia ziół i herbaty SIKORKI
Opis
KUBEK 400 ml z sitkiem i przykrywką do parzenia ziół i herbaty.
Wzór: niebieski ptak, sikorka, siedzący na gałązce. Wzór w odcieniach niebieskiego. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Pojemność | 400 ml |
| Średnica | 8 cm |
| Wysokość kubka | 11 cm |
| Wysokość całkowita | 12.5 cm |
| Pojemność sitka | 120 ml |
| Wysokość sitka | 7.5 cm |
| Średnica maksymalna sitka | 8 cm |
| Średnica przykrywki | 9 cm |
| Wysokość przykrywki | 1.5 cm |
| Waga 1 szt. | 690 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantki dekoracji | Maria Starzyk, Wirginia Cebrowska |
| Dekoracja nr | 2679 |
