MISKA Salaterka 21 cm
Opis
MISKA Salaterka MISKA do sałatek ø 21 cm okrągła.
Wzór roślinny w kolorach granatowym (drobny owoc, jagoda) i zielonym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Średnica | 21 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Pojemność | 2000 ml |
| Waga 1 szt. | 1230 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektant dekoracji | Jacek Chyła |
| Dekoracja nr | 0135 |
