Kokilka Ramekin z rączką 12 cm
Opis
Kokilka Ramekin z rączką 12 cm do crème brulee, sufletów, mini tart, babeczek.
Ceramika Bolesławiec - HANDMADE. Wzór KLASYCZNY w kolorach granatowym i zielonym. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Długość | 17 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Pojemność | 170 ml |
| Waga 1 szt. | 240 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektant dekoracji | Jacek Chyła |
| Dekoracja nr | 0135 |
