KIELISZKI 170 ml do wina białego 6 sztuk - szlif Ananas
Opis
Komplet KIELISZKÓW 170 ml do wina białego 6 sztuk szlif ANANAS - Julia Crystal.
Kieliszki typu GOBLET - o pięknej formie, zdobione ekskluzywnym szlifem "Ananas". Wykonane z wysokiej jakości szkła Crystalite.
Efektowna ozdoba stołu, wspaniałe na prezent.
Zestaw 6 sztuk kieliszków do wina białego i różowego wykonanych z wysokiej jakości szkła bezołowiowego Crystalite. Ananas Jest elegancki i dość prosty w formie, co sprawia, że wspaniale komponuje się z innymi tradycyjnymi, jak i nowoczesnymi szlifami. Pasuje do każdej zastawy stołowej i aranżacji - zarówno do gładkiej ceramiki i obrusów, jak i tych bardzo wzorzystych. Uwielbiany na całym świecie, ten zainspirowany słodkim owocem wzór ma ciekawą historię. Pod koniec XV wieku, kiedy ananasy dotarły do Europy, stać było na nie tylko najmożniejszych. Przez następne wieki owoc ananasa stał się symbolem ogromnego bogactwa i najwyższego statusu społecznego, przez co pojawiał się na naczyniach ceramicznych i szklanych, a nawet na meblach i zdobieniach budynków.
Parametry produktu
| Wysokość kieliszka | 17 cm |
| Średnica czarki | 8.3 cm |
| Pojemność | 170 ml |
| Przeznaczenie | do wina białego |
| Ilość w opakowaniu | komplet (6 sztuk) |
| Materiał | Crystalite |
| Barwa (Kolor) | przezroczysty, bezbarwny |
| Szlif | szlif - TAK |
| Rodzaj szlifu | Ananas |
| Rodzaj kształtu | Goblet |
| Waga 1 szt. | 240 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Nie |
