KIELISZKI do wina 200 ml kryształowe 6 sztuk - kolekcja LINEA
Opis
Komplet kryształowych KIELISZKÓW DO WINA 200 ml 6 sztuk - kolekcja LINEA.
Zestaw 6 sztuk kieliszków do wina, wody lub soku wykonanych z wysokiej jakości szkła kryształowego z kolekcji Linea.
Kolekcja Linea to rytmicznie powtarzające się cięcia. Falujące linie tworzą dynamiczną dekorację, nowoczesną i ponadczasową. Kolekcja została zaprojektowana na przełomie wieków. Jej popularność sprawia, że jest nieustająco rozbudowywana o kolejne elementy.
Linea - pierwsze elementy kolekcji zostały zaprojektowane przez Reginę i Aleksandra Puchałów. Jej popularność sprawia, że jest nieustająco rozbudowywana o kolejne elementy. Linea to jedna z najbardziej lubianych przez klientów kolekcji Huty Szkła Julia. Jej uniwersalny charakter sprawia, że komponuje się świetnie zarówno ze stylową, jak i bardziej nowoczesna współczesną zastawą. Prosty wzór pozwala także łączyć tę kolekcje z innymi naczyniami kryształowymi o różnorodnych wzorach szlifu.
Ekskluzywne kieliszki o pięknej formie. Doskonała ozdoba stołu, wspaniałe jako prezent.
Szkło kryształowe posiada wyjątkowe własności, których nie ma żadne inne szkło. Posiada specyficzny blask, łatwo poddaje się zdobieniu poprzez cięcie diamentem. Dzięki efektownemu rozszczepieniu światła, przy odpowiednim oświetleniu mieni się kolorami tęczy.
Jak dbać o wyroby wykonane z kryształu?
- Nie myć w zmywarce
- Nie używać silnych detergentów
- Unikać ostrych narzędzi, które mogą zarysować powierzchnię szkła
- Nie należy wlewać bardzo gorących cieczy
- Aby uzyskać wysoki połysk wytrzeć do sucha miękką szmatką.
Pliki do pobrania:
Parametry produktu
| Wysokość kieliszka | 18 cm |
| Średnica czarki | 7.5 cm |
| Pojemność | 200 ml |
| Przeznaczenie | do wina, do wody, do soku |
| Ilość w opakowaniu | komplet (6 sztuk) |
| Materiał | kryształ |
| Barwa (Kolor) | przezroczysty, bezbarwny |
| Kolekcja | Linea |
| Szlif | szlif - TAK |
| Waga 1 szt. | 220 mg |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Nie |
