MISKA Salaterka 24 cm
Opis
MISKA Salaterka MISKA do sałatek ø 24 cm okrągła.
Kwiatowy ogród z dominującym motywem czerwonych róż. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE. Wykończenie obrzeża w kolorze zielonym.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Średnica | 24 cm |
| Wysokość | 6.5 cm |
| Pojemność | 1650 ml |
| Waga 1 szt. | 1100 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Teresa Liana |
| Dekoracja nr | 2120 |
