Solniczka Pieprzniczka 12 cm
Opis
Solniczka Pieprzniczka 12 cm Pojemnik na sól Pojemnik na pieprz.
Kwiatowy ogród z dominującym motywem czerwonych róż. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE. Wykończenie obrzeża w kolorze kremowym (naturalny kolor wypalania).
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Długość | 12 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Wysokość | 2.7 cm |
| Wysokość całkowita | 8.5 cm |
| Pojemność | 180 ml |
| Waga 1 szt. | 145 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Teresa Liana |
| Dekoracja nr | 2120 |
