Miska do zupy Miska do musli 17 cm
Opis
MISKA do zupy Miska do musli ø 17 cm Miska do sałatek.
Wzór klasyczny - pasek białych serc na granatowym tle oraz drobne kropki i spirale w kolorze granatowym. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Średnica | 17 cm |
| Pojemność | 650 ml |
| Wysokość | 7 cm |
| Waga 1 szt. | 550 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektantka dekoracji | Maria Ciszewska |
| Dekoracja nr | 0375M |
