Podstawka KIELISZEK do jajek
Opis
Podstawka Kieliszek do jajek.
Ceramika Bolesławiec - HANDMADE. Wzór klasyczny w stylu VINTAGE - granatowe kropki na białym tle. Wykończenie obrzeża w kolorze granatowym.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Średnica | 10 cm |
| Średnica wewnętrzna | 3.8 cm |
| Wysokość | 3 cm |
| Waga 1 szt. | 120 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektant dekoracji | Bronisław Wolanin |
| Dekoracja nr | 0061 |
