MISKA Salaterka 27 cm Misa duża
Opis
MISA duża MISKA Salaterka Miska do sałatek Miska na owoce ø 27 cm okrągła - Naczynie do zapiekania.
Dekoracja Jagody. Wzór roślinny w kolorach granatowym (drobny owoc, jagoda) i zielonym. Ceramika Bolesławiec - HANDMADE.
Oryginalna Ceramika Bolesławiec zdobiona ręcznie za pomocą stempli z gąbki morskiej i pędzelków, farby ekologiczne.
Produkt wypalany w temperaturze 1250 ºC.
Można stosować w tradycyjnych piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych oraz myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Średnica | 27 cm |
| Wysokość | 13.5 cm |
| Pojemność | 3300 ml |
| Waga 1 szt. | 1900 g |
| ~ | ~ |
| Zmywarka | Tak |
| Piekarnik | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| ~ | ~ |
| Handmade | Tak |
| Projektant dekoracji | Jacek Chyła |
| Dekoracja nr | 0135 |
